Podsumowanie


8 grudnia 2023 r.

Ale nie zakończenie...

Tak, jeżeli coś się zaczyna, trzeba mieć na myśli, że kiedyś może się skończyć.

Na szczęście Family Spot, to nie tylko projekt, ale miejsce - miejsce przyjazne rodzinom, -miejsce, z  którym  już się utożsamiamy i miejsce, które na stałe wpisało się w mapę NYSY. 

Jesteśmy dumni, że Family Spot powstało w Nysie i że osiągnęło tak wielki sukces.

Dziś obyła się w Warszawie konferencja: Innowacyjne rozwiązania w sferze edukacji rodzicielskiej oraz integracji rodzin "Family Spot", na którą zastaliśmy zaproszeni jako jeden z 25 Miejsc Przyjaznych Rodzinie powstałych w całej Polsce.

Podsumowano siedmiomiesięczną historię projektu, został przestawiony raport z działalności wszystkich Family Spotów w Polsce. Wręczono podziękowania Animatorom Rodzinnym, którzy pracowali przy tworzeniu tych miejsc oraz samorządom będącym partnerami projektu.
#FamilySpotNysa był reprezentowany przez panią Dorotę Zahutę, Animatora Rodzinnego, pana Marka Rymarza, wiceburmistrza Nysy, oraz panią Anitę Klaklę, dyrektor MiGBP w Nysie.
Wiemy już że w Nysie skorzystało z niego blisko 900 osób. Do przeprowadzenia 28 zajęć (2 specjalnych, 6 edukacyjnych i 20 rodzinnych) zaprosiliśmy 25 specjalistów z różnych dziedzin. Zajęcia były darmowe i cieszyły się zawsze dużym powodzeniem.
Dzięki wsparciu pana Kordian Kolbiarz Burmistrz Nysy oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie program odniósł niewiarygodny sukces w naszej gminie.
Mamy ogromną nadzieję, że po zakończeniu pilotażowego programu, będziemy mogli kontynuować prowadzenie Family Spotu w Nysie w przyszłym roku.
Dziękujemy Związek Dużych Rodzin 3 Plus za umieszczenie na mapie polskich Family Spotów - NYSY.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter